top of page

REFERENCE

“V pěti letech začal můj syn hrát golf. Brzy jsme potřebovali doplnit tréninkový plán. Oslovila jsem Petra Požárka, měl dobrá doporučení. Provedl se synem nějaké cviky a doporučil mi jednoho ze svých kolegů. Honzu Starého. Doteď jsem za naše setkání velmi vděčná. Honza se věnoval synkovi naprosto profesionálně, ten se na tréninky těšil a Honzovi velmi důvěřoval. Tréninky přinášely výsledky, aniž by bylo nutné trápit se a přemáhat. Individuální přístup trenéra k žákovi naprosto předčil má očekávání. Pak syn změnil školu a kvůli časovému plánu jsme změnili trenéra. Honza Starý nám doporučil svého kolegu z fakulty, Jakuba. Opět jsme byli a stále jsme velmi spokojení. Syn roste a má jiné nároky, ale protože Jakub je nejen dobrý trenér, ale hlavně skvělý člověk, vím, že moje dítě je v těch nejlepší rukách. Není to jen o sportu, ale o mentální síle, o přátelství, o hodnotách. Děkuji, že jsme součástí vašeho týmu.” 

 

(maminka Jana Bendy, 2005, golf)

“Páni trenéři - Petře Požárku, Honzo Starý a Jakube Heto! Chtěli bychom Vám všem třem moc poděkovat, za to, jak vedete, a jak se staráte o naše děti (naše dva syny). Po fotbalové stránce, pod vaším vedením, udělali oba dva neskutečný progres, a co je možná ještě důležitější, za dobu, co mají tu možnost spolupracovat s vámi, se k lepšímu posunuli i po lidské stránce. Učíte je nejen, jak přesně nahrát, jak správně provést kličku či kvalitně zakončit, ale i jak pomoci jeden druhému, být si navzájem oporami, a jak neupřednostňovat osobní úspěch před tím týmovým. Toto vše vypovídá o vaší lidskosti a skvělých morálních vlastnostech. Ještě jednou, velké díky, protože nic neudělá rodičům větší radost, než když vidí, jak jejich dětem nadšením září oči. Přesně to se totiž děje, vždy, když naši kluci, Tomáš a Marek odcházejí k Vám na trénink. Přejeme Vám vše dobré.”

 

(rodiče Toma 2011 a Marka 2009 Beránků, SKP/SK Dynamo ČB) 

„O individuálních trénincích jsem se dozvěděl od Kuby Kašpírka, který již za Honzou jezdil na fotbalové tréninky. Odhodlal jsem se a napsal Honzovi, že bych měl zájem o trénink. Měl jsem chuť trénovat víc než ostatní. Ze začátku jsem jezdil na tréninky asi dvakrát v týdnu, hodně mě to bavilo a vždycky jsem se na trénink těšil. Pokaždé jsme dělali trochu něco jiného a důležité bylo, že jsem si mohl říci, na čem chci zapracovat a zlepšit to. Honza na to připravil správně cvičení. Začaly se objevovat výsledky a postupné zlepšení, které mi pomohly k lepším výkonům a také změně klubu. Když mám čas, tak si vždycky rád přijedu za Honzou zatrénovat.“ 

 

(Matěj Čechal, 2005, AC Sparta Praha)

“Oceňuji práci trenérů, posouvají mladé hráče nejen po fotbalové stránce, ale i tak, že se zaměřují na  komplexnost jejich tréninku, jako je atletika, gymnastika atd.” 

 

(Tomáš Sivok, rodič, bývalý reprezentační kapitán ČR, hráč SKD, ACS, Udine, Besiktas Istanbul, Buzaspor a Maccabi)

"S Požim, Honzou a Hetičem trénuje náš syn Jakub už od roku 2016. Díky lidskému a profesionálnímu přístupu se syn dostává blíže ke svému snu. Kluci ho naučili mít zdravé sebevědomí, čistou hlavu při zápase a nemyslet na hřišti pouze nohama. Jako rodiče oceňujeme, že pokud se vyskytne jakýkoliv problém, tak ho kluci vždy vyřeší. Jejich práce si velice vážíme a děkujeme za ní." 

 

(rodiče Jakuba Kašpírka, 2004, SK Slavia Praha) 

"Požiho znám 3 roky. Dostal jsem na doporučení od taťky, když jsem hledal někoho, kdo mi pomůže s postupnou přípravou mého těla na dospělý fotbal. Již od našeho prvního setkaní, kdy neváhal přijet skoro přes celou republiku až ke mně domů vyslechnout si můj plán.  Kdykoliv jsem potřeboval v létě, či v zimě pomoct s naplněním předsezónního programu z Atalanty, tak mi byl Peťa k dispozici a vždy mi tréninky zpestřil něčím z jeho vlastních zkušeností, které mi tréninkový program obohatily. Kdykoliv potřebuji, tak mi je Peťa nápomocen, čehož si moc vážím. To je taky to, co si na něm cením nejvíce. Spolehlivost. Vždy mi byl a je po ruce, i když jsem neprožíval příjemná období, což je něco, co jsem ve sportovním prostředí mockrát nezažil. Peťa je pozitivně naladěný člověk, který umí výborně pracovat s dětmi, chce se neustále učit novým věcem, naslouchá, je otevřený, tvořivý, vnímavý a velmi pracovitý. Všechny tyto vlastnosti ho předurčují k tomu, aby práci, kterou dělá, dělal dobře a byl v ní úspěšný. Já osobně jsem moc rád, že jsme propojili naše cesty a dnes už řešíme nejen fotbalový svět, ale i ten náš osobní jako dobří kamarádi."  

 

(Lukáš Vorlický, 2002, Atalanta Bergamo)

„Do týmu JFA přestoupil syn David teprve před pár měsíci. Z každého tréninku se díky Jakubovi Hetovi vrací nadšený. Konečně jsme našli profesionální a zároveň přátelský fotbalový tým, ve kterém se syn cítí spokojeně a bezpečně.“
 

(rodiče Davida Kolgjeraje, 2010, JFA)

bottom of page