top of page

ZAMĚŘENÍ

Individuály jsou tréninky, kde se může trenér věnovat jedinci individuální formou. Je prostor na vysvětlení, důslednost zaměřená na detail, pochopení a aplikaci do pohybových variant, které každý potřebuje dle svých možností. 
 
Individuální přístup využíváme i u menších skupinek týmových sportů. Naše tréninky navštěvují hráči fotbalu, hokeje, softbalu, golfu i tenisu. Za poslední tři roky jsme si potvrdili, že hráči díky této formě tréninku vykazují největší pokroky v samotném rozvoji po fyzické, mentální i herní stránce.

3745F01A-397E-42F7-B3D9-DA507DB6F506.jpe
DC5687AC-7F70-45F4-BD9A-5C33609B79CC.jpe
IMG-20180626-WA0005.jpg

O NÁS

Honza-profilovka.jpg

HONZA STARÝ

Požárek-profilovka.jpg

PETR POŽÁREK

jakub-profilovka kopie.jpg

JAKUB HETO

"Trénuji, děti, mládež, dospělé a profi sportovce, aby z toho měli pozitivní prožitek (POŽItek) a trénink měl smysl do budoucna z pohledu účelnosti, odbornosti a zdraví. "KOMPLEXNĚ PŘIPRAVENÝ jedinec se rovná ZDRAVÝ JEDINEC a to je podle mého cesta k OSOBNÍMU ÚSPĚCHU. A k tomu nedojde jinak než TRPĚLIVOU a NEUTUCHAJÍCÍ  touhou být nejlepší v tom co děláte.

Při práci s hráči se společně zaměřujeme na uvědomění si jejich jedinečnosti a aktuálního mentálního i fyzického rozpoložení. Tréninky jsou zábavné, i pohybově náročné. S hráči si vždy vysvětlíme a ukážeme, co nás na tréninku čeká a jaký cíl v tréninku pozorujeme. Rád pracuji s dětmi nebo hráči, kteří mají chuť sami sebe poznat a rozvíjet svou osobnost nejen po fyzické stránce. Mé TŘI hlavní motory – vášeň pro pohyb, zájem o hráče a nadšení pro dosažení společně nastavených cílů.

Zaměřuji se na děti a mládež tak, aby informace pro dítě byla snadno pochopitelná a pro rodiče uchopitelná. Snažím se OBJEVIT a ROZVÍJET osobnost a potenciál jak týmu, tak jednotlivce. Každý hráč je svými vlastnostmi a projevem SPECIFICKÝ a podle toho nastavím tréninkový proces. Co platí na jednoho, tak nemusí platit na druhého. Vnímat jedince tak, aby to, co mu předávám mu napomohlo k jeho sportovní, tak i životní cestě a plnil si svůj vysněný cíl s ÚSMĚVEM na tváři.

bottom of page